Metin2 Güncel Mobware v3 Güncelleme - Ücretsiz Metin2 Hilesi İndir (lvl bot, farm bot, multihack, range atak)

HackMan

Aktif Kullanıcı
Kıdemli Üye
senın canın saolsun yapacak bısı yok ama buldum sanırsamda toplamadı acıkcası bılemıyorum drago yazınca ust kısımda cıkan sey o oluyor heralde ama malesef toplatamadım bana böyle toplayan olsa yeter aslına etp kasıyorumda sureklı bakmak yorucu yoksa baska bırsey umrumda degıl :D
Forum olursan bir kaç hafta hep bu kategorilerde güncel hileleri paylaşacam :D , etp kasmak zor iş gerçekten çok zor sürekli takip etmesi falan otomatik toplasa bile bence çok zor :D

suskun3754

Üye
Kıdemli Üye
Forum olursan bir kaç hafta hep bu kategorilerde güncel hileleri paylaşacam :D , etp kasmak zor iş gerçekten çok zor sürekli takip etmesi falan otomatik toplasa bile bence çok zor :D
buralarda olurum ya otamatık toplasa bırakırsın oto av falan bakmadan 5 olunca alırsın zaman alıyorda ıste surkelı bakınca yorucu tesekkurler yınede cok saglıklı calısmıyor acıkcası bu ben bırtane daha bılıyordumda baya ıyıydı ama ucretlı yapmıslar onud artık :D

HackMan

Aktif Kullanıcı
Kıdemli Üye
buralarda olurum ya otamatık toplasa bırakırsın oto av falan bakmadan 5 olunca alırsın zaman alıyorda ıste surkelı bakınca yorucu tesekkurler yınede cok saglıklı calısmıyor acıkcası bu ben bırtane daha bılıyordumda baya ıyıydı ama ucretlı yapmıslar onud artık :D
Bildiğin varsa burada paylaş istersen :) bir kaç arkadaş da öğrenebilir

HackMan

Aktif Kullanıcı
Kıdemli Üye
merhaba bana yardım edecek varmı
Windows defenderı kapatıp ardından dll injektörü çalıştıracaksın sonra dll dosyasını seçip oyuna gelip f7 veya tab a basıp inject demelisin sonra oyun ekranına hile geliyor "home" tuşuna basarak aç kapa yapabilirsin

HackMan

Aktif Kullanıcı
Kıdemli Üye
suan yok malesef onceden kullanıyordum sımdıde bakıyım dedım kullandıgın ucretlı olmus calısıp calısmadıgnıda bılmıyorum onun dısında bende arıyorum ıste :)
Ben bulursam burada paylaşacağım aslında bir kaç tane varda mini bot ve python script falan bir test edip paylaşırım

DragonAegon

Yeni üye
kanka injektör aynı değil dll seçip inject diyince yönetici olarak çalıştırsam bile injektör kapanıyor bi yardım et veya başka injektör ver gözünü sevem

io

Yetkili
Yönetici
kanka injektör aynı değil dll seçip inject diyince yönetici olarak çalıştırsam bile injektör kapanıyor bi yardım et veya başka injektör ver gözünü sevem
Ben test etmiştim, inejtkörü önce virustotal ile taratınız güven açasından sonra buna gerek görmiyorsanız. Windows defenderı kapatıp daha sonra injektörü çalıştırmayı denemelisiniz.

mokar1

Yeni üye
slotlar ölmüyor hile çalışıyor ama vuruyorda slotlar ölmüyor canları oynuyor az az sonra oyundan atıyor
yardımcı olur musunuz

HackMan

Aktif Kullanıcı
Kıdemli Üye
slotlar ölmüyor hile çalışıyor ama vuruyorda slotlar ölmüyor canları oynuyor az az sonra oyundan atıyor
yardımcı olur musunuz
İnternet hızını, Vuruş hız ayarını kontrol etmelisin (bunu automatic seçeneğini seçek kullandığınız silaha göre ayarlayabilirsin) bu sayede oyundan atmaz

saklambac

Yeni üye
dll dosyasını uyguluyorum ama ban yiyorum muhtemelen sunucundan kaynaklı bunu nasıl düzeltebiliirm ayardaki key kısmını sürekli değiştirdiğim halde yardımcı olursanız çok iyi olur bir türlü düzeltemedim

kaganedgu

Yeni üye
Merhaba, herkese herkesin bildiği mobaware hilesi güncellenmiştir. Hilede hızlı gitme , farm bot, lvl bot gibi birçok özellik vardır.

Güncelleme özellikleri
  • Beta Haritalar için 'Radar' düzeltildi (lvl 90)
  • Cevherler artık devre dışı bırakıldığında beta haritalarda gizleniyor
  • Dummy Expolit' için 'Basıldığında' işlevi eklendi
  • Otomatik Beceri' için her beceriye özel bir zamanlayıcı eklendi
  • Otomatik Beceri' artık ata/bineye binerken doğru şekilde çalışıyor
  • Alınan Mesaj' artık istemciyi dondurmuyor ve sistem tepsisinde bir mesaj açıyor
  • Zoom-Hack' ile oluşan çökmeler düzeltildi
  • C:/mobware_mt2 klasörünün içine maps ve points klasörünü atın.
Hata alanlar veya çalıştıramayan arkadaşlar DirectX , Visual C++ All in One kurup tekrar denesin gerekli dosyaları indirmek için isimlerinin üzerine tıklayın.

WİNDOWS 11-10 SİYAH EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ!
Kod:
"SİYAH EKRAN" SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR (WIN 11 SORUNU)

"Siyah ekran" sorunu yaşıyorsanız ekran ayarlarınızdan "GPU Hızlandırma" özelliğini devre dışı bırakmanız yeterlidir.
İki monitörünüz varsa, aynı işlemi HER İKİ monitör için de yapın.

Ayrıca, "GPU Hızlandırması" altında "Pencereli oyunlar için optimizasyonlar" seçeneğini de devre dışı bırakın

Aynı sorunu yaşıyorsanız ve Windows 10 kullanıyorsanız, sayfayı biraz kaydırın ve "Yöntem 2"yi izleyin.

https://www.wikihow.com/Turn-Off-Hardware-Acceleration#:~:text=Graphics%3A%20Right-click%20the%20desktop,uncheck%20%22Allow%20hardware%20acceleration.%22

Konuya Bol Miktarda İtem Kodu Eklendi!
İtem kodları uzun olduğu için indirme linki ekledim, TXT dosyası olduğundan VT eklemedim.

Bu, bildiğiniz mobware hilesinin güncel versiyonudur. Güncellemeler geldikçe konuyu da güncelleyeceğim. Extreme Injector kullanmanızı öneririm, ayarları resimdeki gibi yapabilirsiniz.

hile-mobaware.png

Kullanım Talimatları:

• İndirdiğiniz DLL dosyasını herhangi bir injector ile Metin2'ye inject edin.
  • Home tuşu ile hile ekranını açıp kapatabilir, ayarları istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
  • Wait hack ve speed hack ayarlarını internet hızınıza göre optimize edin; yavaşsa çok yüksek yapmayın.
  • Birden fazla Metin2'de kullanacaksanız, her inject işleminde "Other" menüsündeki açılış tuşunu değiştirin.

İndir mobaware v3:
Virus Total Mobaware:
İtem kodları:
DLL İnjektör indir:
NOT: Hileyi kişisel bilgisayarınızda kullanmayınız trojen vb. zararlı yazılımlar olabilir.
indirme tuşu çalışmıyor hiçbirinin

SocialSmokerTR

Yeni üye
dll injector hileyi client ten açıyor hesaba giremiyorum ıd ve şifre istediği için gameforge dan nasıl açtırabilirim. videodaki injector gibi değil.

Üst Alt